Przedszkole z Misją

Mamy zaszczyt ogłosić, że Morskie Przedszkole właśnie otrzymało tytuł "Przedszkola z Misją"! ?? Duma jest ogromna, ponieważ ta prestiżowa nagroda została przyznana za naszą aktywną rolę w akcjach charytatywnych, wspierając Fundacja Redemptoris Missio. ??

Dziękujemy wszystkim naszym niesamowitym przedszkolakom, rodzicom oraz pracownikom za zaangażowanie i serdeczność, które uczyniły nasze wysiłki możliwymi. ?? Jesteśmy przekonani, że nasza misja edukacyjna, w połączeniu z wartościami społecznymi, stanowi fundament dla rozwoju naszych małych przedszkolaków?✨

Dziękujemy również Fundacji Redemptoris Misso za inspirację i możliwość wspólnego tworzenia pozytywnego wpływu na świat. Razem jesteśmy silniejsi! ?? Cieszymy się, że możemy być częścią tak szlachetnej misji i zobaczyć, jak nasze przedszkolaki uczą się o ważności pomagania innym. ???

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i wspólnie tworzoną magię Morskiego Przedszkola! ???

Data dodania: 2024-01-03 11:19:22
Data edycji: 2024-01-03 11:20:30