Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Kadra

Kadrę przedszkola tworzy zespół młodych, wykwalifikowanych, pełnych pasji i kreatywnych nauczycieli, którzy dbają o ciepłą i przyjazną atmosferę. Pasją inspirują i motywują dzieci do poznawania świata. W swojej pracy stosują najnowsze metody pracy dydaktyki w zakresie nauczania, aby rozwijać Twojej pociechy wrodzone predyspozycje i zdolności.


KADRA MORSKIEGO PRZEDSZKOLA W GDAŃSKU

ROK SZKOLNY 2022/2023

 

Justyna Bruska – Dyrektor   

j.bruska@morskieprzedszkole.pl

 

Katarzyna Frischmut – Wicedyrektor

k.frischmut@morskieprzedszkole.pl

 

Dorota Helowicz – Sekretariat

biuro@morskieprzedszkole.pl

 

Małgorzata Kołodziej – Intendentka  

m.kolodziej@morskieprzedszkole.pl

 

PARTER

MORSKIE BĄBELKI

Aleksandra Szpek

Emilia Stępień

Klaudia Andrałojć

a.szpek@morskieprzedszkole.pl

e.stępien@morskieprzedszkole.pl

k.andralojc@morskieprzedszkole.pl

ŻÓŁWIKI

 

Katarzyna Frischmut

Sandra Wierzbicka

 

k.frischmut@morskieprzedszkole.pl

s.wierzbicka@morskieprzedszkole.pl

NEMO

Katarzyna Ostrowska

Anna Borchardt

k.ostrowska@morskieprzedszkole.pl

a.borchardt@morskieprzedszkole.pl

I PIĘTRO

DELFINKI

Justyna Mroczek

Milena Brzezicka

j.mroczek@morskieprzedszkole.pl

m.brzezicka@morskieprzedszkole.pl

RYBKI

Jolanta Grzeszata

Marta Bonar

j.grzeszata@morskieprzedszkole.pl

m.bonar@morskieprzedszkole.pl

ORKI

Beata Zalewska

Agata Pisarska

b.zalewska@morskieprzedszkole.pl

a.pisarska@morskieprzedszkole.pl

II PIĘTRO

KONIKI MORSKIE

Marta Kałkus

Ewelina Zelma

m.kalkus@morskieprzedszkole.pl

e.zelma@morskieprzedszkole.pl

Lwy Morskie

Monika Sikora

Izabela Zawiślak-Rogoz

m.sikora@morskieprzedszkole.pl

i.zawislak-rogoz@morskieprzedszkole.pl

SYRENKI

Natalia Zasuwa

Ewelina Gajewska

n.zasuwa@morskieprzedszkole.pl

e.gajewska@morskieprzedszkole.pl

KRÓL MÓRZ

Marzena Kaczorowska

Joanna Filipiak

m.kaczorowska@morskieprzedzkole.pl

j.filipiak@morskieprzedszkole.pl

II PIĘTRO

PSYCHOLOG

Iwona van Buuren

i.van-buuren@morskieprzedszkole.pl

PARTER

LOGOPEDA/TERAPEUTA SI

Katarzyna Surdyka

k.surdyka@morskieprzedszkole.pl

I PIĘTRO

TERAPEUTA

Joanna Banasiak

j.banasiak@morskieprzedszkole.pl

I PIĘTRO

TERAPUTA

Dominika Rudnik

d.rudnik@morskieprzedszkole.pl

II PIĘTRO

TERAPEUTA

Justyna Grabiec

j.grabiec@morskieprzedszkole.pl

II PIĘTRO

TERAPEUTA

Karolina Wądołowska

k.nadolna@morskieprzedszkole.pl

 

SUPERWIZOR

Anna Skierczyńska

a.skierczynska@morskieprzedszkole.pl

 

RELIGIA

Katarzyna Polcyn

 

 

RYTMIKA

Alicja Kania

 

Data dodania: 2018-12-19 12:03:03
Data edycji: 2022-12-02 07:12:01
Ilość wyświetleń: 9579
Cytat
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook