Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Kadra

Kadrę przedszkola tworzy zespół młodych, wykwalifikowanych, pełnych pasji i kreatywnych nauczycieli, którzy dbają o ciepłą i przyjazną atmosferę. Pasją inspirują i motywują dzieci do poznawania świata. W swojej pracy stosują najnowsze metody pracy dydaktyki w zakresie nauczania, aby rozwijać Twojej pociechy wrodzone predyspozycje i zdolności.


KADRA MORSKIEGO PRZEDSZKOLA W GDAŃSKU

ROK SZKOLNY 2021/2022

 

 

Justyna Bruska – Dyrektor   

j.bruska@morskieprzedszkole.pl

 

Małgorzata Kołodziej – Sekretariat    

m.kolodziej@morskieprzedszkole.pl

 

PARTER

MORSKIE BĄBELKI

Emilia Adamczak

Katarzyna Ostrowska

Anna Borchardt

e.adamczak@morskieprzedszkole.pl

a.borchardt@morskieprzedszkole.pl

k.ostrowska@morskieprzedszkole.pl

ŻÓŁWIKI

Jolanta Grzeszata

Marta Bonar

Klaudia Andrałojć

j.grzeszata@morskieprzedszkole.pl

m.bonar@morskieprzedszkole.pl

k.andralojc@morskieprzedszkole.pl

NEMO

…..

Katarzyna Frischmut

……

k.firschmut@morskieprzedszkole.pl

I PIĘTRO

DELFINKI

Justyna Mroczek

Milena Brzezicka

j.mroczek@morskieprzedszkole.pl

m.brzezicka@morskieprzedszkole.pl

RYBKI

Joanna Filipiak

Marzena Kaczorowska

j.filipak@morskieprzedszkole.pl

m.kaczorowska@morskieprzedszkole.pl

ORKI

Beata Zalewska

Agata Pisarska

b.zalewska@morskieprzedszkole.pl

a.pisarska@morskieprzedszkole.pl

II PIĘTRO

KONIKI MORSKIE

Natalia Zasuwa

Ewelina Gajewska

n.zasuwa@morskieprzedszkole.pl

e.gajewska@morskieprzedszkole.pl

PIRACI

Małgorzata Stogowska

Monika Sikora

m.stogowska@morskieprzedszkole.pl

m.sikora@morskieprzedszkole.pl

SYRENKI

Aldona Śladowska

Kamila Kaczor

a.sladowska@morskieprzedszkole.pl

k.kaczor@morskieprzedszkole.pl

KRÓL MÓRZ

Aleksandra Szpek

Karolina Peplińska

a.szpek@morskieprzedszkole.pl

k.peplinska@morskieprzedszkole.pl

II PIĘTRO

PSYCHOLOG

Iwona van Buuren

i.van-buuren@morskieprzedszkole.pl

PARTER

LOGOPEDA/
TERAPEUTA SI

Katarzyna Surdyka

k.surdyka@morskieprzedszkole.pl

I PIĘTRO

TERAPEUTA

Joanna Banasiak

j.banasiak@morskieprzedszkole.pl

II PIĘTRO

TERAPEUTA

Justyna Grabiec

j.grabiec@morskieprzedszkole.pl

II PIĘTRO

TERAPEUTA

Karolina Wądołowska

k.nadolna@morskieprzedszkole.pl

 

SUPERWIZOR

Anna Skierczyńska

a.skierczynska@morskieprzedszkole.pl

 

RELIGIA

Katarzyna Polcyn

k.polcyn@morskieprzedszkole.pl

 

RYTMIKA

Alicja Kania

a.kania@morskieprzedszkole.pl

Data dodania: 2018-12-19 12:03:03
Data edycji: 2021-09-08 07:49:12
Ilość wyświetleń: 6011
Cytat
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook