Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Kadra

Kadrę przedszkola tworzy zespół młodych, wykwalifikowanych, pełnych pasji i kreatywnych nauczycieli, którzy dbają o ciepłą i przyjazną atmosferę. Pasją inspirują i motywują dzieci do poznawania świata. W swojej pracy stosują najnowsze metody pracy dydaktyki w zakresie nauczania, aby rozwijać Twojej pociechy wrodzone predyspozycje i zdolności.


KADRA MORSKIEGO PRZEDSZKOLA W GDAŃSKU

ROK SZKOLNY 2023/2024

 

Justyna Bruska – Dyrektor   

j.bruska@morskieprzedszkole.pl

 

Katarzyna Frischmut – Wicedyrektor

k.frischmut@morskieprzedszkole.pl

 

Dorota Helowicz – Sekretariat

biuro@morskieprzedszkole.pl

 

Małgorzata Kołodziej – Intendentka  

m.kolodziej@morskieprzedszkole.pl

 

PARTER

MORSKIE BĄBELKI

Karolina Świder 

Magdalena Górlik 

Izabela Karłowicz 

k.swider@morskieprzedszkole.pl

m.gorlik@morskieprzedszkole.pl

i.karlowicz@morskieprzedszkole.pl

ŻÓŁWIKI

 

Ewelina Gajewska 

Monika Sikora 

Sandra Wierzbicka

 

e.gajewska@morskieprzedszkole.pl 

m.sikora@morskieprzedszkole.pl 

s.wierzbicka@morskieprzedszkole.pl

NEMO

Marzena Kaczorowska 

Joanna Filipiak 

Aleksandra Hermańska

m.kaczorowska@morskieprzedzkole.pl 

j.filipiak@morskieprzedszkole.pl 

 

I PIĘTRO

DELFINKI

Katarzyna Frischmut 

Aleksandra Dziecielska 

k.frischmut@morskieprzedszkole.pl

a.dziecielska@morskieprzedszkole.pl

RYBKI

Agata Ostaszewska

Sabina Rybacka

a.ostaszewska@morskieprzedszkole.pl

s.rybacka@morskieprzedszkole.pl

ORKI

Emilia Stępień 

Monika Otowska

e.stepien@morskieprzedszkole.pl

monika.otowska@morskieprzedszkole.pl

II PIĘTRO

KONIKI MORSKIE

Katarzyna Ostrowska 

Anna Borchardt 

k.ostrowska@morskieprzedszkole.pl

a.borchardt@morskieprzedszkole.pl

LWY MORSKIE

Justyna Mroczek 

Agata Mroczek

j.mroczek@morskieprzedszkole.pl

a.mroczek@morskieprzedszkole.pl

SYRENKI

Agnieszka Błyszczek

Magdalena Rolbiecka 

a.blyszczek@morskieprzedszkole.pl

m.rolbiecka@morskieprzedszkole.pl

KRÓL MÓRZ

Ewelina Zelma 

Marta Kałkus 

e.zelma@morskieprzedzkole.pl

m.kalkus@morskieprzedszkole.pl

II PIĘTRO

PSYCHOLOG

Iwona van Buuren

i.van-buuren@morskieprzedszkole.pl

PARTER

LOGOPEDA/NEUROLOGOPEDA

Alicja Pietkiewicz

alicja.pietkiewicz@morskieprzedszkole.pl

I PIĘTRO

TERAPEUTA

Joanna Banasiak

j.banasiak@morskieprzedszkole.pl

I PIĘTRO

TERAPEUTA/TERAPEUTA SI

Dominika Rudnik

d.rudnik@morskieprzedszkole.pl

II PIĘTRO

TERAPEUTA

Justyna Grabiec

j.grabiec@morskieprzedszkole.pl

II PIĘTRO

TERAPEUTA

 

 

 

SUPERWIZOR

Anna Skierczyńska

a.skierczynska@morskieprzedszkole.pl

 

RELIGIA

Kamila Kowalczyk

 

 

RYTMIKA

Alicja Kania

 

Data dodania: 2018-12-19 12:03:03
Data edycji: 2024-01-16 10:14:31
Ilość wyświetleń: 13612
Cytat
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej