Gazeta „Morskie wiadomości”.

Z przyjemnością ogłaszamy narodziny "Morskich Wiadomości" – miesięcznika w całości poświęconego naszemu przedszkolu!

Cieszymy się, że możemy Wam przedstawić naszą nową gazetkę, która będzie pełna inspirujących treści dotyczących życia przedszkolnego. Każde wydanie to dawka świeżych informacji, praktycznych porad, a także ciekawostek, które pomogą Wam lepiej zrozumieć, co dzieje się w naszym przedszkolu.

Co znajdziecie w "Morskich Wiadomościach"?

•    Aktualności z przedszkolnych sal – co robimy, czego się uczymy, jakie zabawy i zajęcia są ulubione przez Wasze dzieci
  • Porady dla rodziców – jak wspierać rozwój dziecka, jak radzić sobie z wyzwaniami wychowawczymi
  • Nowinki i trendy w edukacji przedszkolnej – co nowego w świecie nauki przez zabawę?
  • Relacje z wydarzeń i wycieczek – pełne emocji i uśmiechów, a także pięknych zdjęć!
  • Wywiady z nauczycielami i specjalistami – poznajcie naszych ekspertów i ich podejście do pracy z dziećmi.

Nasza gazetka to nie tylko informacje, ale także źródło inspiracji i wsparcia dla każdego rodzica. Mamy nadzieję, że "Morskie Wiadomości" staną się Waszym ulubionym przewodnikiem po świecie przedszkolaka!

? Pierwsze wydanie już w październiku!
Nie przegapcie okazji, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się w przedszkolu. Śledźcie naszą stronę i media społecznościowe, gdzie będziemy na bieżąco informować o nowych numerach.

Zachęcamy do lektury i dzielenia się wrażeniami!

Data dodania: 2024-08-29 13:04:52
Data edycji: 2024-08-31 11:39:10