Ekscytujące wieści - Morskie Przedszkole w Gdańsku

Ekscytujące wieści

Mamy zaszczyt ogłosić, że Morskie Przedszkole właśnie otrzymało tytuł "Przedszkola z Misją"! ?? Duma jest ogromna, ponieważ ta prestiżowa nagroda została przyznana za naszą aktywną rolę w akcjach charytatywnych, wspierając Fundacja Redemptoris Missio. ??

DziÄ™kujemy wszystkim naszym niesamowitym przedszkolakom, rodzicom oraz pracownikom za zaangażowanie i serdeczność, które uczyniÅ‚y nasze wysiÅ‚ki możliwymi. ?? JesteÅ›my przekonani, że nasza misja edukacyjna, w poÅ‚Ä…czeniu z wartoÅ›ciami spoÅ‚ecznymi, stanowi fundament dla rozwoju naszych maÅ‚ych przedszkolaków?✨

DziÄ™kujemy również Fundacji Redemptoris Misso za inspiracjÄ™ i możliwość wspólnego tworzenia pozytywnego wpÅ‚ywu na Å›wiat. Razem jesteÅ›my silniejsi! ?? Cieszymy siÄ™, że możemy być częściÄ… tak szlachetnej misji i zobaczyć, jak nasze przedszkolaki uczÄ… siÄ™ o ważnoÅ›ci pomagania innym. ???

DziÄ™kujemy wszystkim za wsparcie i wspólnie tworzonÄ… magiÄ™ Morskiego Przedszkola! ???

PrzedszkolazMisiÄ… #DumaIMisja #MorskiePrzedszkole #FundacjaRedemptorisMisso

Data dodania: 2024-01-02 14:05:40