''Przedszkolaki czytają'' - projekt plecaczkowy

Drodzy Rodzice i Przedszkolaki!

Z radością ogłaszamy, że nasze przedszkole bierze udział w XI edycji projektu Wydawnictwo Zakamarki pt. „Przedszkolaki czytają” ! Ten wyjątkowy projekt plecaczkowy ma na celu promocję czytelnictwa w przedszkolach oraz mobilizację dzieci i rodziców do wspólnego, głośnego czytania.
Czym jest projekt? To świetna okazja, aby razem odkrywać fascynujące historie, które nie tylko rozwijają wyobraźnię, ale również zachęcają do rozmów na ważne tematy, podejmowane w książkach .
Zachęcamy wszystkich do włączenia się w tę inicjatywę, bo przecież wspólne czytanie to najlepsza droga do budowania pięknych wspomnień i rozwijania miłości do książek!
Jak tylko odbierzemy plecaczki poinformujemy o rozpoczęciu akcji  i podamy szczegóły korzystania z plecaczków.

Data dodania: 2024-08-29 18:37:50
Data edycji: 2024-08-29 18:40:50