Znajdź Swój Powód – przekaż 1% podatku Fundacji Hospicyjnej

Zapytaliśmy przedszkolaków, co to jest 1%? To bardzo mało, a dla niektórych to może być bardzo dużo. To prawda. 1% podatku to ogromna pomoc dla organizacji pożytku publicznego, takich jak my.

Opiekujemy się ciężko chorymi w Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku.Troszczymy się o dzieci osierocone. Zapewniamy im wsparcie socjalne i psychologiczne w ramach programu „Tumbo Pomaga”. Jesteśmy blisko rodzin osób nieuleczalnie chorych i u kresu życia. Dzięki wsparciu darczyńców, naszą pomoc możemy kierować do 2000 osób rocznie. Jest wiele powodów by pomagać drugiemu człowiekowi.

Jest wiele powodów by wesprzeć działalność Fundacji Hospicyjnej. #ZnajdźSwójPowód przekaż nam swój 1 procent podatku i pomóż nam pomagać. W zeznaniu podatkowym wpisz nasz KRS 0000 201 002 lub rozlicz się on line➡https://bit.ly/2SazWW0

Data dodania: 2019-03-05 23:11:16
Data edycji: 2019-03-05 23:12:37