Zakończenie ''Zerówki'' w grupie Syrenek, Lwa Morskiego i Króla Mórz w Morskim Przedszkolu!

Z ogromną radością i dumą chcemy poinformować, że nasze grupy Syrenek, Lwa Morskiego i Króla Mórz zakończyły przedszkole! ??
Te cztery lata były pełne przygód, nowych wyzwań i niezwykłych odkryć. Nasze przedszkolaki z zapałem uczyły się pływać w oceanie wiedzy, zdobywając umiejętności i doświadczenia, które będą im towarzyszyć przez całe życie. ??

Wspólnie:
? Odkrywaliśmy tajemnice świata,
? Tworzyliśmy piękne prace plastyczne,
? Uczyliśmy się liter i cyfr,
?‍♂️ Bawiliśmy się i śmialiśmy każdego dnia!

Dziękujemy naszej wspaniałej kadrze za ich cierpliwość, kreatywność i zaangażowanie. To dzięki Wam dzieci mogły przeżyć tak niesamowity rok! ??‍?

Rodzicom dziękujemy za wsparcie i współpracę. Wasza pomoc była nieoceniona, a wspólne działania przyczyniły się do sukcesów naszych pociech. ??

Życzymy wszystkim dzieciom udanych wakacji pełnych radości i przygód. Odpoczywajcie, bawcie się i nabierajcie sił na nowe wyzwania, które czekają na Was w pierwszej klasie! ??️

Z pozdrowieniami,
Zespół Morskiego Przedszkola ??
Data dodania: 2024-06-21 15:16:40
Data edycji: 2024-07-03 11:45:42