Warsztaty Wielkanocne W Morskim Przedszkolu

Drodzy Rodzice i Kochane Przedszkolaki!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim za udział w naszych świątecznych warsztatach wielkanocnych! To było niesamowite przeżycie, pełne kreatywności, radości i wspólnego tworzenia. Razem stworzyliśmy magiczne dekoracje i ozdoby, które dodadzą uroku w wasych domach.

W trakcie warsztatów dzieci miały okazję wykazać się swoją wyobraźnią, malując pisanki, wycinając i dekorując barwne zajączki oraz tworząc własnoręcznie wszelkie kreatywne prace. Wasze zaangażowanie i pomoc sprawiły, że te chwile były jeszcze bardziej wyjątkowe.

Dziękujemy również za wspólne śpiewanie wielkanocnych piosenek i słuchanie opowieści o tradycjach świątecznych. Wasze wsparcie i zaangażowanie sprawiły, że te dni były pełne uśmiechu i radości na twarzach naszych przedszkolaków.

Mamy nadzieję, że spędziliście czas wspaniale i twórczo, i że nasze warsztaty przyczyniły się do budowania więzi rodzinnych oraz wzmacniania wspólnego poczucia świątecznej atmosfery.

Życzymy Wam wszystkim radosnych i pełnych miłości Świąt Wielkanocnych!

Z wyrazami szacunku, Zespół Morskiego Przedszkola

Data dodania: 2024-03-25 13:07:07