''Tumbo pomaga'' - WIELKA ZBIÓRKA! :)

Drodzy Rodzice,

Już od dzisiaj w Sekretariacie Morskiego Przedszkola specjalna charytatywna skarbonka czeka na wypełnienie po brzegi :). Wejdź, wrzuć, ile możesz :). Liczy się każda przysłowiowa złotówka. Przed salami zajeciowymi, tuż obok plakatów znajdziecie również skarbonki, do wypełniania.

Celem akcji jest zbiórka na rzecz podopiecznych hospicjów. Tym razem BARDZO szczególnych podopiecznych - dzieciom i młodzieży w żałobie. Po śmierci bliskiej osoby nic już nie jest takie jak było.

Program "Tumbo Pomaga" powstał, by pomóc dzieciom i młodzieży w żałobie oraz ich rodzicom, opiekunom i nauczycielom, którzy towarzyszą im w tych trudnych chwilach. Program "Tumbo Pomaga" jest efektem długoletniej pracy Funduszu Dzieci Osieroconych, działającego przy Fundacji Hospicyjnej. Słonik Tumbo - funduszowa maskotka - ma już tylu podopiecznych, których bliscy odeszli.

Kochani - pomagamy!

Data dodania: 2022-11-14 21:42:14