Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Tumbo pomaga

Tumbo pomaga

Drodzy Przyjaciele Morskiego Przedszkola,

Przed nami WIELKA ZBIÓRKA! Wierzymy w Wasze dobre serca i zaangażowanie. Celem akcji jest zbiórka na rzecz podopiecznych hospicjów. Tym razem BARDZO szczególnych podopiecznych -  dzieciom i młodzieży w żałobie.

Po śmierci bliskiej osoby nic już nie jest takie, jak było. Program „Tumbo Pomaga” powstał, by pomóc dzieciom i młodzieży w żałobie oraz ich rodzicom, opiekunom i nauczycielom, którzy towarzyszą im w tych trudnych chwilach. Program „Tumbo Pomaga" jest efektem długoletniej pracy Funduszu Dzieci Osieroconych, działającego przy Fundacji Hospicyjnej. Słonik Tumbo – funduszowa maskotka – ma już tylu podopiecznych, których bliscy odeszli.

 

Jak możesz pomóc?

  • Już od czwartku tj. 18.11.2021j w Sekretariacie Morskiego Przedszkola specjalna charytatywna skarbonka czeka na wypełnienie po brzegi  ? Wejdź, wrzuć ile możesz ? Liczy się każda przysłowiowa złotówka.
  • 22,23 listopada (poniedziałek, wtorek) DZIEŃ TUMBO- w te dni od samego rana jeden z pracowników Morskiego Przedszkola będzie stał ze skarbonką w wejściu do przedszkola (parter przedszkola) będą mogli Państwo zasilić skarbonkę? na rzecz hospicjum.

Data dodania: 2021-11-17 14:05:11
Data edycji: 2021-11-17 14:07:14
Ilość wyświetleń: 374
Cytat
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej