Tumbo pomaga

Drodzy Przyjaciele Morskiego Przedszkola,

Przed nami WIELKA ZBIÓRKA! Wierzymy w Wasze dobre serca i zaangażowanie. Celem akcji jest zbiórka na rzecz podopiecznych hospicjów. Tym razem BARDZO szczególnych podopiecznych -  dzieciom i młodzieży w żałobie.

Po śmierci bliskiej osoby nic już nie jest takie, jak było. Program „Tumbo Pomaga” powstał, by pomóc dzieciom i młodzieży w żałobie oraz ich rodzicom, opiekunom i nauczycielom, którzy towarzyszą im w tych trudnych chwilach. Program „Tumbo Pomaga" jest efektem długoletniej pracy Funduszu Dzieci Osieroconych, działającego przy Fundacji Hospicyjnej. Słonik Tumbo – funduszowa maskotka – ma już tylu podopiecznych, których bliscy odeszli.

Jak możesz pomóc?

• Już od czwartku tj. 18.11.2021j w Sekretariacie Morskiego Przedszkola specjalna charytatywna skarbonka czeka na wypełnienie po brzegi  ? Wejdź, wrzuć ile możesz ? Liczy się każda przysłowiowa złotówka.
  • 22,23 listopada (poniedziałek, wtorek) DZIEŃ TUMBO- w te dni od samego rana jeden z pracowników Morskiego Przedszkola będzie stał ze skarbonką w wejściu do przedszkola (parter przedszkola) będą mogli Państwo zasilić skarbonkę? na rzecz hospicjum.

Data dodania: 2021-11-17 14:05:11
Data edycji: 2021-11-17 14:07:14