,,Tumbo Pomaga''.

Drodzy Przyjaciele Morskiego Przedszkola,

Przed nami kolejna WIELKA ZBIÓRKA! Wierzymy w Wasze dobre serca i zaagnażowanie. Program „Tumbo Pomaga” powstał, by pomóc dzieciom i młodzieży w żałobie oraz ich rodzicom, opiekunom i nauczycielom, którzy towarzyszą im w tych trudnych chwilach.  Jest efektem długoletniej pracy Funduszu Dzieci Osieroconych, działającego przy Fundacji Hospicyjnej.

Jak możesz pomóc?

• Już od dzisiaj w Sekretariacie Morskiego Przedszkola specjalna charytatywna skarbonka czeka na wypełnienie po brzegi. Wejdź, wrzuć ile możesz. Liczy się każda przysłowiowa złotówka.
Data dodania: 2019-11-05 19:47:59
Data edycji: 2019-11-05 20:27:40