Światowy Dzień Świadomości Autyzmu w Morskim Przedszkolu

2 kwietnia 2024 roku Morskie Przedszkole miało zaszczyt obchodzić Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. To był wyjątkowy dzień pełen edukacji, zrozumienia i wsparcia dla naszych wszystkich mierzących się z autyzmem oraz ich rodzin.

Przez cały dzień angażowaliśmy się w różnorodne działania, mające na celu zwiększenie świadomości na temat autyzmu i promowanie akceptacji dla osób z tym zaburzeniem. Nasze dzieci uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych, gdzie dowiedziały się więcej o różnorodności autyzmu i sposobach wspierania ich kolegów i koleżanek.

Nie zapomnieliśmy również o aspekcie artystycznym tego dnia. Nasze dzieci miały okazję wyrazić swoje uczucia i wyobrażenia na temat autyzmu poprzez twórcze działania plastyczne. Ich prace były nie tylko wyrazem indywidualnych refleksji, ale także sposobem na budowanie empatii i zrozumienia dla innych.

Dzień Świadomości Autyzmu był dla nas niezwykle ważny, ponieważ podkreślał naszą misję stworzenia otoczenia, w którym każde dziecko może czuć się akceptowane i wspierane. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w nasze działania i pokazali, że w Morskim Przedszkolu liczy się każdy, bez względu na różnice.

Dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie!

Zespół Morskiego Przedszkola

Data dodania: 2024-04-08 14:18:56