Spotkane z Policjantem

Nasze przedszkolaki miały okazję spotkać się z policjantem. Podczas tej wizyty dzieci  przypomniały sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, jak reagować w sytuacjach różnych zagrożeń . Nasz gość ostrzegał też przed osobami nieznajomymi z którymi nie wolno rozmawiać oraz wpuszczać ich do domu.  Zostały również przedstawione i przećwiczone zasady właściwego zachowania się podczas ataku psa. Pan policjant wyjaśniał reguły właściwego zachowania w pobliżu psa i sposobu podchodzenia do niego. Dzieci wysłuchały policyjnych rad  oraz zadawały wiele interesujących pytań. Szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy oraz możliwość oglądania radiowozu policyjnego.

Dziękujemy!!!

Data dodania: 2023-03-22 06:39:15