Ikona powiększania tekstu
Resetowanie ustawień

Przedszkolak dookoła świata

Drodzy Rodzice,

Pragniemy poinformować, że w naszym przedszkolu ruszył projekt "Przedszkolak dookoła świata." Realizacja tego projektu zachęci do myślenia, opowiadania, porównywania i uruchomienia wyobraźni dziecka. Program ten umożliwi dzieciom poznać kulturę, tradycje, kuchnię, zabytki krajów z całego świata. Nasi wychowankowie poznają ciekawe miejsca, informacje, poznają atrakcyjne zakątki z całej kuli ziemskiej poprzez własne doświadczenia. Ponadto program zakłada, że dzieci nauczą się podstawowych zwrotów w języku danego kraju i rozwiną wszystkie procesy poznawcze. Jak Państwo mogli już zauważyć wchodząc do przedszkola, w miesiącu wrześniu "odwiedzamy" Włochy. W październiku poznamy Wielką Brytanię, w listopadzie Chiny a w grudniu Grecję. Poznamy również Australię (styczeń), w lutym przeniesiemy się do Indii, a marzec spędzimy w Hiszpanii. Kwiecień upłynie nam pod flagą Brazylii a w maju "pojedziemy" do Stanów Zjednoczonych. Jeżeli chodzi o czerwiec to jeszcze tajemnica. Zapraszamy do wspólnego podróżowania.

Pozdrawiamy Zespół Morskiego Przedszkola

Data dodania: 2019-09-19 20:06:13