Pomagaj razem z nami!

Szanowni Rodzice,
zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie w organizacji zbiórki pieniędzy na pomoc Dzieciom w Strefie Gazy. Aktualna sytuacja w tym regionie jest niepokojąca, a dzieci są jednymi z najbardziej dotkniętych. W Strefie Gazy dzieci doświadczają trudności związanych z brakiem dostępu do podstawowych potrzeb, takich jak jedzenie, opieka zdrowotna i edukacja. Konflikty zbrojne i trudne warunki życia mają negatywny wpływ na ich rozwój i perspektywy na przyszłość.

Nasze Przedszkole nie przechodzi obok taki problemów, dlatego przed i po spotkaniach świątecznych koordynator akcji UNICEF Karolina Świder będzie zbierała pieniądze, aby wesprzeć Dzieci w Strefie Gazy. Pomaganie ma ogromne znaczenie, ponieważ każda zebrana kwota może przyczynić się do poprawy warunków życia dzieci. Dzięki naszej wspólnej pomocy możemy zakupić środki, takie jak żywność, lekarstwa, które pomogą tym dzieciom znaleźć się w bardziej stabilnej sytuacji.

Zapraszamy do dołączenia do naszej inicjatywy, zbierając środki wśród naszej przedszkolnej społeczności. Wierzymy, że nasza solidarność może mieć realny wpływ na życie dzieci w Strefie Gazy. Informacje dotyczące zbiórki oraz organizacji UNICEF, z którą będziemy współpracować zostaną umieszczone na tablicach na każdym piętrze.

Z góry dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wsparcie.

Data dodania: 2023-12-06 10:35:52
Data edycji: 2023-12-06 10:39:24