Pola Nadziei na Pomorzu 2021

POLA NADZIEI NA POMORZU 2021

W tym roku, choć w nieco innych okolicznościach mobilizujemy siły i możliwości, aby wspólnie móc więcej! Zapraszamy na Pola Nadziei na Pomorzu 2021! Przyłącz się do wielkiej kwesty na rzecz pomorskich hospicjów!

Dołącz do nas i wrzuć datek, który pomoże hospicjom w trudnym czasie pandemii.
Niech dobro zakwitnie!
Skarbonka hospicyjna czeka od 19 kwietnia do 2 maja w Sekretariacie Morskiego Przedszkola. Akcję można również wesprzeć online. Zbiórka prowadzona będzie:
- poprzez stronę polanadzieinapomorzu.pl
- poprzez skarbonkę na Facebooku (od 19 kwietnia)
- na portalu zrzutka.pl, uruchomioną 19 kwietnia

Pola Nadziei na Pomorzu organizują wspólnie: Fundacja Hospicyjna prowadząca Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku, Fundacja Hospicjum Pomorze Dzieciom, Fundacja Pomorskie Hospicjum dla Dzieci, Caritas Archidiecezji Gdańskiej - Dom Hospicyjny Caritas im. św. Józefa w Sopocie, Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Faustyny w Sopocie, Stowarzyszenie Hospicjum im św. Wawrzyńca w Gdyni wraz z Domem Hospicyjnym dla Dzieci „Bursztynowa Przystań” oraz Stowarzyszenie Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio.
Dochód z całej zbiórki wesprze działalność tych hospicjów.

POLA NADZIEI NA POMORZU 2021 - https://www.facebook.com/events/238634534647771/

Data dodania: 2021-04-17 07:41:30