Ikona powiększania tekstu
Ikona podkreślenie linków
Resetowanie ustawień

Podziękowania za udział w Szlachetnej Paczce

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki

Było już późno, kiedy dotarliśmy do mieszkania pani Renaty. Widać było, że byliśmy bardzo wyczekiwani. Pawełek cały czas trzymał się blisko nas. Pomagał wnosić wszystkie paczki (od drzwi do pokoju). Na twarzy pani Renaty pojawiło się niedowierzanie. Była pewna, że doszło do pomyłki (nigdy nie spodziewała się takiej ilości paczek dla jednej rodziny). Paczki zajęły cały pokój. Każda paczka otwierana była z ogromną uważnością, zaciekawieniem. Klara i Kinga były odpowiedzialne za otwieranie każdego pudełka. Na twarzach dziewczynek cały czas gościł ogromny uśmiech, szczególnie w momencie kiedy zobaczyły, że otrzymały kosmetyki. Nawet na chwilę zniknęły z pola widzenia (okazało się, że zaczęły układać swoje kosmetyki w łazience). Paweł bardzo ucieszył się z piłki. Ogromne wzruszenie pojawiło się u pani Renaty, kiedy zobaczyła prezent dla siebie -łańcuszek. Nie mogła uwierzyć, że ktoś zrobił jej taki prezent. Zdradziła nam, że nie pamięta momentu, kiedy ostatnio coś otrzymała dla siebie...Kobieta była ogromnie wdzięczna za maszynkę do mięsa, która bardzo ułatwi jej pracę w kuchni. Wychodząc usłyszałyśmy zdanie, które na dług w nas pozostanie „pani Aniu to będą najpiękniejsze święta w moim życiu, bo nie będę musiała się o nic martwić, szczególnie o jedzenie”.

Słowo od Rodziny

Pani Ania przekazała nam, że jesteście Państwo pracownikami, rodzicami przedszkola w Gdańsku. Szanowni Państwo. Gdybym mogła chciałabym podziękować każdemu z Państwa osobno. Nigdy nie spodziewałam się, że ktoś zgłosi mnie do Szlachetnej Paczki. Jest tyle krzywdy na świcie, biedy, wojny. Zawsze starałam się radzić sobie sama. Nie ukrywam, że to co mnie spotkało z Państwa strony jest czymś wyjątkowym. Z całego serca wszystkim Państwu dziękuję. Włożyliście bardzo dużo pracy w przygotowanie tych paczek. Proszę mi wierzyć, że bardzo to doceniam. Wszystkich Państwa polecam w modlitwie z wdzięcznością za dar, który mnie spotkał. Na ręce pani Iwony przekazuję skromne podziękowania.

Słowo od Wolontariusza

Drogie Przedszkolaki, Szanowni Rodzice/Opiekunowie, Nauczyciele i Przyjaciele Morskiego Przedszkola,dziękuję Wam, że wybraliście Rodzinę, którą się opiekowałam. To wyjątkowa Rodzina.Dziękuję Wam, że włożyliście wielkie serce w przygotowanie tych paczek. To nie są zwykłe prezenty. Dla mnie jesteście Bohaterami !W sposób szczególny dziękuję pani Iwonie, która koordynowała wszystkie działania. Jej pasja, zaangażowanie i ogromna wrażliwość na krzywdę drugiego człowieka - pozostanie ze mną na długo.Całej Społeczności Morskiego Przedszkola składam najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt.Z wyrazami szacunku,Ania - wolontariusz opiekujący się Rodziną pani Renaty

Data dodania: 2022-12-19 11:11:25
Data edycji: 2022-12-19 11:11:49