Podsumowanie Mikołajkowej Magii w Naszym Przedszkolu!

Drodzy Rodzice, Przyjaciele i Kochane Dzieci,

Z ogromną radością chcemy podzielić się z Wami wspomnieniami z naszych Mikołajkowych obchodów!

✨Spotkanie z Mikołajem: To było niesamowite przeżycie widzieć te iskrzące oczy dzieci, gdy zobaczyły samego Świętego Mikołaja! Dziękujemy za uśmiechy i ciepłe momenty, które sprawiły, że to spotkanie było wyjątkowe.

✨I móc zostać Mikołajem: Dzieciaki miały okazję poczuć się jak Mikołaje i wziąść udział w akcji Szlachetnej Paczki, pomoc innym pomaga poczuć magię nadchodzących świąt

✨Nasze przedszkolaki: rozkwitły w kreatywności, tworząc piękne ozdoby świąteczne oraz podziękowania dla Mikołaja. Sale przedszkolne zajaśniały kolorami, a każda praca  jest małym dziełem sztuki!

✨Mikołajkowe Piosenki: Wspólne śpiewanie tradycyjnych mikołajkowych piosenek zapełniło nasze przedszkolne korytarze radością i śmiechem. Dziękujemy za piękne chórki i energetyczne zabawy tego dnia!

✨Upominki dla Dzieci: Zobaczyć uśmiechy na twarzach naszych maluchów, gdy otrzymały upominki od Mikołaja, było bezcenne. Dziękujemy za radość, którą przynieśliście do naszego przedszkola!

Mikołajkowe święto z pewnością pozostawi w naszych sercach wiele ciepłych wspomnień. Dziękujemy wszystkim za udział i za sprawienie, że nasze przedszkolne Mikołajki były magiczne!

Do zobaczenia przy kolejnych, pełnych uśmiechu wydarzeniach!
Zespół Morskiego Przedszkola

Data dodania: 2023-12-07 10:34:51