Ogólnopolski Tydzień Uważności ''Oddech jest moją siłą'' 18-22.03.2024

Z radością informujemy Was o nadchodzącym Ogólnopolskim Tygodniu Uważności w Morskim Przedszkolu! W tym roku skupiamy się na oddechu, uznając go za naszą siłę pod hasłem: "Oddech jest super, jest moją siłą".

W dzisiejszym świecie, gdzie nacisk kładziony jest na zadania, obowiązki, rozwijanie się i osiąganie celów, pragniemy przypomnieć, że najważniejszy jest CZŁOWIEK – z jego emocjami, potrzebami i ciałem. Serdecznie zapraszamy do skupienia uwagi na tych istotnych aspektach życia.

Przez cały Tydzień Uważności obowiązywać będzie zasada:

Codziennie o godzinie 10:00 organizujemy Uważną Przerwę, podczas której wszyscy – zarówno dzieci, jak i dorośli – skupią się na oddechu. To moment, aby zatrzymać się na chwilę i skoncentrować na oddechu przez 60 sekund.

Tydzień uważności odbędzie się 18-22 marca 2024 roku. Przygotowaliśmy dla Was specjalny plan działań:

• Poniedziałek: "Oddech przynosi spokój"
  • Wtorek: "Oddech przynosi uważność"
  • Środa: "Oddech przynosi pewność siebie"
  • Czwartek: "Oddech przynosi energię"
  • Piątek: "Oddech przynosi rozluźnienie" + zajęcia na temat uważnego jedzenia i relaksu.

Zapraszamy wszystkich do udziału i wspólnego odkrywania siły oddechu!

Data dodania: 2024-03-08 12:05:56
Data edycji: 2024-03-08 12:14:52