Niebieskie Igrzyska organizowane przez IWRD

Drodzy Rodzice,

2 kwietnia drużyna Morskiego Przedszkola w Gdańsku bierze udział w Niebieskich Igrzyskach organizowanych przez IWRD w Hali Widowisko-Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

Będzie to wydarzenie sportowe o charakterze integracyjnym dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat, w tym dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Nasi zawodnicy będą brali udział w 9 konkurencjach!

Niebieskie Igrzyska mają pokazać, że każdy może być sportowcem i każdy ma szansę osiągnąć sukces na miarę swoich możliwości. Konkurencje drużynowe mają służyć integracji oraz rozwijaniu i wzmacnianiu więzi. Dodatkowo udział w Igrzyskach ma zachęcić do radości z własnego sukcesu oraz sukcesu innych zawodników.

2 kwietnia bądźmy solidarni z naszymi małymi sportowcami! Nie bądźmy zieloni w temacie autyzmu! Kibicujmy naszej drużynie w Morskim Przedszkolu w Gdańsku! Bądźmy niebiescy!

Data dodania: 2019-04-01 17:07:02
Data edycji: 2019-04-01 17:11:50