Morskie Przedszkole otrzymało certyfikat

Morskie Przedszkole z dumą ogłasza uzyskanie certyfikatu za udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym "Z kulturą mi do twarzy" (IV edycja) w roku szkolnym 2023/2024. Celem projektu było tworzenie sytuacji edukacyjnych budujących wrażliwość dziecka, w tym wrażliwość estetyczną, w odniesieniu do wielu sfer aktywności człowieka: mowy, zachowania, ruchu, środowiska, ubioru, muzyki, tańca, śpiewu, teatru, plastyki.  Wierzymy, że wszechstronne podnoszenie świadomości estetycznej ma kluczowe znaczenie dla harmonijnego rozwoju każdego dziecka.

Dziękujemy wszystkim zaufanym rodzicom i naszej wspaniałej społeczności przedszkolnej za wsparcie oraz zaangażowanie w naszą misję wspierania rozwoju każdego dziecka na drodze do odkrywania piękna i wartości estetycznych we wszystkich dziedzinach życia.

Data dodania: 2024-04-03 10:30:13
Data edycji: 2024-04-03 10:31:18