Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Morskie na Kółkach

Morskie na Kółkach

 

Mamy zaszczyt ogłosić rozpoczęcie akcji "Morskie na kółkach" z ramienia naszego Zespołu do spraw zdrowia! 

 

Od 7 maja do 31 maja 2024 roku zapraszamy nasze przedszkolaki do udziału w tej ekscytującej inicjatywie, podczas której będą mieli okazję dojeżdżać do przedszkola na rowerkach, hulajnogach oraz innych środkach transportu na kółkach. 

 

Celem tej kampanii jest nie tylko promocja aktywnego trybu życia, ale także uczenie naszych dzieci dobrych i zdrowych nawyków, które z pewnością będą trwały również po zakończeniu akcji. Dodatkowo, poprzez propagowanie korzystania z rowerów i innych środków transportu na kółkach, wspólnie zmieniamy nasze otoczenie na bardziej bezpieczne i przyjazne dla rowerzystów. 

 

Zasady kampanii są niezwykle proste: każdy przedszkolak i nauczyciel, który w maju dotrze do przedszkola w sposób aktywny (np. na rowerze, hulajnodze, rolkach czy deskorolce), otrzyma naklejkę oraz będzie miał okazję do udziału w tworzeniu wspólnego plakatu grupowego. Ponadto, dla najaktywniejszych grup przewidziane są atrakcyjne nagrody!

 

Zachęcamy wszystkich rodziców do wsparcia naszych małych uczestników w tej inicjatywie oraz do promowania zdrowego stylu życia w swoich rodzinach.

Data dodania: 2024-05-07 14:08:39
Data edycji: 2024-05-07 14:22:41
Ilość wyświetleń: 56
Cytat
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej