Książki dla Nikodema

Dzisiaj mało jest dzieci, które lubią czytać książki i w ten sposób spędzać swój wolny czas.
A "Książki są jak towarzystwo, które człowiek sobie dobiera ..." Dlatego taka prośba jest wyjątkowa:
"Kochani. To jest nasze bardzo mądre dziecko - Nikodem. Uwielbia on czytać książki. Dziś był w bibliotece, którą, mimo koronawirusa udostępnia w pełnym reżimie sanitarnym Zespół Edukacyjny w Bojadłach. (to super, że dzieci mogą skorzystać ❤️). Nikodem uwielbia książki przygodowe. Jeśli ktoś chciałby podesłać Nikodemowi książkę w prezencie, to bardzo prosimy. Będzie się bardzo cieszył."

Chłopiec mieszka w Domu Dziecka w Klenicy, chodzi do V klasy.

Na nowe (albo "jak nowe") książki czekam do 18 listopada. Jeśli chcecie dołączyć do książki personalizowaną zakładkę, list albo inny miły drobiazg Nikodem z pewnością się bardzo ucieszy!

ps.
ewentualne zdublowane książki również się przydadzą, więc proszę nie martwić się o to! Najważniejsze, aby książki były odpowiednie dla +/- 11latka
Data dodania: 2020-11-16 08:35:18
Data edycji: 2020-11-19 06:11:37