Konkurs na Marzannę rozstrzygnięty. Wręczenie nagród.

Drodzy Rodzice i Przyjaciele Morskiego Przedszkola!

Po wielu dniach ekscytujących zmagań i ogromnym wysiłku ze strony naszych kreatywnych grup, nadszedł czas na ogłoszenie wyników naszego konkursu na najpiękniejszą Marzannę!

A oto wyniki:

I MIEJSCE
Serdecznie gratulujemy grupie Króla Mórz, która zdobyła imponującą liczbę 438 głosów! Wasza Marzanna zachwyciła nas wszystkich swoim pięknem i kreatywnością. Wielkie brawa dla Was!

II MIEJSCE
Niezwykłe osiągnięcie grupy Morskich Bąbelków, której Marzanna zdobyła 264 głosy! Wasza praca zasługuje na ogromne uznanie. Gratulujemy!

III MIEJSCE
Również grupa Żółwików może świętować, zdobywając 192 głosy! Wasza Marzanna wzbudziła wiele uśmiechów i podziwu. Wspaniała robota!

Chcielibyśmy podziękować wszystkim grupom, które wzięły udział w konkursie. Wasze prace były niezwykle inspirujące, a każda Marzanna wyrażała ogromną kreatywność i zaangażowanie waszych małych artystów. Jest nam niezmiernie miło widzieć takie talenty wśród naszych przedszkolaków!

Dziękujemy również wszystkim, którzy oddali swoje głosy i wsparli naszych uczestników. Wasze zaangażowanie sprawiło, że ten konkurs był jeszcze bardziej ekscytujący i pełen radości.

Pamiętajcie, że w Morskim Przedszkolu każde dziecko jest wyjątkowe i każda praca jest godna uznania. Dziękujemy za udział i gratulujemy zwycięzcom!

Pragniemy poinformwać, że w dniu wczorajszym się odbyło wręcznie nagród.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Morskiego Przedszkola?