Katarzyna Surdyka

Jestem z wykształcenia pedagogiem, logopedą, neurologopedą, surdologopedą, terapeutą SI i terapeutą Bilateralnej Integracji. Byłam wykładowcą na AWF w Gdańsku, gdzie mogłam dzielić się ze studentami swoją wiedzą z zakresu logopedii i terapii. Jestem współautorką książki "Trenuj umysł. Zeszyt ćwiczeń do pracy z osobami z zaburzeniami pamięci." W przedszkolu pracuję od 2018 roku. Lata pracy i nauki z pacjentem neurologicznym pozwoliły mi wypracować bogaty warsztat pracy, który mogę wykorzystać na obecnym stanowisku. W terapii preferuję holistyczne podejście. Planując pracę z dzieckiem biorę pod uwagę całokształt jego stanu zdrowia fizycznego, jak i psychicznego. Zajęcia prowadzone są tak, by wykorzystywać zasoby i zainteresowania dziecka do pracy nad jego potrzebami.

Data dodania: 2020-09-22 12:43:29
Data edycji: 2020-09-22 12:43:56