Joanna Filipiak

Odkąd pamiętam, czas spędzany z dziećmi kojarzył mi się z pozytywną energią. Radość, a także naturalne i spontaniczne działanie dzieci, sprawiło, że inaczej zaczęłam postrzegać świat – oczami dziecka. Z wykształcenia jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z uprawnieniami pedagogicznymi. W niedługim czasie zaczynam również studia podyplomowe – Pedagogika Marii Montessori. Ukończyłam kurs wychowawcy kolonijnego, a także certyfikowane szkolenie „Mutyzm Wybiórczy”. Motywuje mnie to do dalszego działania i dokształcania się. W wolnym czasie uwielbiam spacery nad morzem, wieczór z dobrą książką. Jestem osobą rodzinną, więc cenię czas spędzany z najbliższymi w rodzinnych stronach – na Warmii i Mazurach.

Data dodania: 2020-09-21 12:46:40
Data edycji: 2020-09-21 12:47:05