Iwona van Buuren

Jestem psychologiem dziecięcym. Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej, Studia Podyplomowe Psychologia Kliniczna (Gdański Uniwersytet Medyczny), Podyplomowe Studia Wczesne wspomaganie oraz edukacja i terapia dzieci i młodzieży z zaburzeniami rozwoju (Uniwersytet Gdański) oraz Podyplomowe Studia Specyficzne Trudności w Uczeniu się (Uniwersytet Gdański), intensywny trening Nonviolent Communication oraz Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach – Solution Focused Brief Therapy.

Jako psycholog rodzinny pracuję w nurcie skoncentrowanym na rozwiązaniach TSR (Solution Focused Brief Therapy SFBT), towarzysząc klientom w drodze poszukiwania rozwiązań, bazując na ich doświadczeniach i zasobach. Zapraszam zarówno na konsultacje, jak i terapię. Jestem trenerem "Szkoły dla rodziców i wychowawców" dzięki czemu aktywnie uczestniczę w procesie wychowywania dzieci. Prowadzę konsultacje psychologiczne dla dzieci, młodzieży i rodziców, warsztaty, wykłady, szkolenia.

Moim celem zawsze jest poprawa jakości i komfortu życia oraz dążenie do prawidłowego rozwoju każdego dziecka. Aby temu sprostać współpracuję ze wszystkimi osobami i instytucjami bliskimi dziecku. Skupiam się na zwiększaniu kompetencji wychowawczych rodziców oraz szeroko pojętej psychoedukacji, wspieram nauczycieli, a przede wszystkim obserwuję, słucham i rozmawiam
z dzieckiem. Moje córki: Pola (19) i Sara (16), jak i mały zwierzyniec – kocury Chilly i Pepper oraz królik Karmel nieustannie inspirują mnie do działania.

e-mail: i.van-buuren@morskieprzedszkole.pl

Data dodania: 2020-09-22 12:25:55