Ikona powiększania tekstu
Resetowanie ustawień

Finał SZLACHETNEJ PACZKI

Drodzy Rodzice,

8 grudnia miał miejsce finał akcji SZLACHETNA PACZKA. Jesteśmy ogromnie wzruszone hojnością i Państwa odzewem! Z całego serca dziękujemy za okazane dobro! Dzięki wspaniałej społeczności Morskiego Przedszkola w Gdańsku oraz pomocy Przedszkola Czwóreczka z Pruszcza Gdańskiego akcja zakończyła się ogromnym sukcesem! Zebraliśmy 61 paczek (pobiliśmy rekord w regionie) z żywnością, środkami czystości, ubraniami oraz zabawkami dla dzieci. Za zebrane podczas Słodkiego Festynu pieniądze zostały zakupione: kuchnia wraz ze zlewem, blatem, baterią, rozkładana kanapa, komplet garnków, serwis obiadowy, kołdra, poduszka, pościel oraz ręczniki.

Radość oraz zaskoczenie obdarowanych utwierdziła nas w przekonaniu, że takie akcje są ważne i potrzebne! Dziękujemy, że jesteście z NAMI. Razem możemy WIĘCEJ!

Ze świątecznymi pozdrowieniami,

Iwona van Buuren wraz z Dyrekcją oraz bardzo zaangażowanymi Pracownikami