Czcionka:

A+A-

Kontrast:

EyeLearn

EyeLearn

EyeLearn

 

W tym tygodniu Morskie Przedszkole w Gdańsku zostało wzbogacone o niepowtarzalny program eyeLearn https://assistech.eu/pl/eyelearn/, który wspierać będzie naszych wychowanków na wszystkich szczeblach edukacji. Począwszy od ćwiczeń poznawczych, poprzez funkcjonowanie osobiste i społeczne (np. trening higieny czy potrzeb fizjologicznych) na treściach dydaktycznych, takich jak elementy matematyki, przyrody kończąc. 

 

Dzięki temu programowi dzieci będą się wszechstronnie rozwijały, ucząc się poprzez zabawę, która da im wiele uśmiechu i radości.

Wszystkie sale naszego Przedszkola są wyposażone w tablice interaktywne, na których działa program eyeLearn. Dzięki temu nasze nowoczesne zaplecze sprzętowe jeszcze lepiej będzie służyło szeroko pojętemu rozwojowi naszych dzieci.

 

EyeLearn wykorzystać w swojej pracy mogą terapeuci, pedagodzy, nauczyciele, jak również rodzice w swoim domowym zaciszu. 

 

Każdy może ściągnąć i zainstalować eyeLearna na swoim komputerze. Wersja demo programu daje dostęp do 26 pełnych ćwiczeń bez ograniczeń czasowych. Zachęcamy do zapoznania się z programem, wystarczy kliknąć w przycisk „Pobierz eyeLearn” na stronie: https://assistech.eu/pl/eyelearn/

 

Program eyeLearn wyróżnia ponadto wiele ważnych cech, m.in.:

· zgodny z podstawą programową,

· opracowany przez zespół specjalistów z dziedziny pedagogiki, psychologii rozwojowej i logopedii,

· możliwość dostosowania wyświetlanych treści do indywidualnych potrzeb dzieci,

· gotowe zadania, kolorowe atrakcyjne animacje i gry edukacyjne z podziałem na różne poziomy trudności, dla dzieci w różnym wieku,

· gotowy do użycia – bez konieczności konfiguracji i instalacji dodatkowych programów, łatwa i intuicyjna obsługa,

· produkt polski, dostosowany do naszego kontekstu kulturowego,

 

Strona programu eyeLearn - http://assistech.eu/pl/eyelearn/ 

 

Więcej informacji o programie:

Data dodania: 2021-02-17 16:12:04
Data edycji: 2021-02-18 21:09:59
Ilość wyświetleń: 855
Cytat
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook