Dzień Nauczyciela

Nauczyciel...

to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie,

bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarowywać to, co w nim najlepszego obcym dzieciom?

Deanna Beisser

W dniu 14.10. obchodziliśmy w Morskim Przedszkolu Dzień Nauczyciela.

Jest to niezwykle wyjątkowy dzień dla wszystkich, ponieważ zawód nauczyciela nie mógłby istnieć bez dzieci.

Toteż trud włożony w wychowanie, naukę oraz rozbudzanie kreatywności dzieci widać i czuć każdego dnia.

Jednak w ten szczególny dzień również nasi wspaniali Wychowankowie czują magię tego święta.

Z tej okazji dzieci przygotowały dla wszystkich nauczycieli piękne laurki, recytowały wierszyk, a także kreatywnie ozdabiały babeczki. Wszystkie te wspaniałe prezenty trafiły do nas w otoczeniu życzeń, które my jako nauczyciele również pragniemy przekazać innym pedagogom.

Z okazji Dnia Nauczyciela
życzymy takich myśli i marzeń
które dają się urzeczywistnić,
pięknych i szlachetnych pomysłów,
które podszeptuje serce,
cierpliwości i wytrwałości,
aby służba dzieciom
tym starszym i tym młodszym
zrodziła wiele szlachetnych owoców.

Data dodania: 2020-10-14 13:37:35
Data edycji: 2020-10-14 13:37:52