Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Dzień Eksperta w Morskim Przedszkolu!

Dzień Eksperta w Morskim Przedszkolu!

W naszym przedszkolu dziś odbył się Dzień Eksperta, który był niesamowitym doświadczeniem! Dziękujemy wszystkim dzieciom, które zaprezentowały się za wspólną podróż w świat wiedzy i kreatywności. Było naprawdę inspirująco obserwować, jak nasi mali eksperci i ekspertki z pasją odkrywali tajniki nauki, rozwijali umiejętności i uczestniczyli w różnorodnych aktywnościach edukacyjnych. 

 

Serdeczne podziękowania dla naszych niesamowitych rodziców za ogromne zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu naszych ekspertów.  

 

Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie świętować Dzień Eksperta, budując razem przyszłość naszych małych odkrywców! Każde dziecko było dla nas ważne, a ich aktywny udział sprawił, że to święto było niezapomniane.

 

Pamiętajmy, że tego dnia nie liczyła się wygrana, lecz sam niepowtarzalny udział każdego dziecka, które dzielnie eksplorowało świat wokół siebie! Wartościowe są każde małe sukcesy, każda próba i każda chwila radości z nauki.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym dniu, tworząc razem piękne wspomnienia i inspirując naszych małych odkrywców do dalszego rozwijania swojego potencjału! ?✨ 

 
 
 
Data dodania: 2024-02-27 14:32:40
Data edycji: 2024-02-27 15:40:54
Ilość wyświetleń: 180
Cytat
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej