Dzień Bezpiecznego Internetu - 11.02.2020

Drodzy Rodzice,
Nasze Przedszkole 11 lutego (wtorek) bierze udział w DNIU BEZPIECZNEGO INTERNETU. Tego dnia szczególnie skoncentrujemy swoją uwagę na uświadamianiu Przedszkolakom i ich Rodzicom, jak ważne jest bezpieczeństwo w sieci.
Nauczyciele w swoich grupach przeprowadzą ciekawe warsztaty podczas których między innymi będą poruszone takie zagadnienia jak: "Czy na komputerze świat się kończy?", "Czy dzieci mają swoją prywatność?", "Czy można wierzyć we wszystko w sieci?", "Czy internet może się przejeść?"
Tego samego dnia o godz. 16:00 psycholog Iwona van Buuren zaprasza Rodziców na spotkanie edukacyjne "GRZECZNE NIE ZNACZY BEZPIECZNE". Spotkanie będzie trwało około 60 minut, odbędzie się w sali Koników Morskich.

Data dodania: 2020-02-04 17:41:12
Data edycji: 2020-02-04 17:41:31