Ikona powiększania tekstu
Ikona zmiany kontrastu
Ikona podkreślenie linków
Resetowanie ustawień

Akcja pisania kartek mających nieść wsparcie, powstała z inicjatywy rodziców dzieci leczonych na onkologii. Lęk, ból, niepewność – to wszystko towarzyszy dziecku i jego rodzinie podczas choroby. Kartki od Aniołów mają przywrócić im nadzieję, radość i poczucie bezpieczeństwa.

Akcja „Wylosuj Anioła”

Grupa Króla Mórz organizuje wysyłkę kartek na walentynki dla dzieci leczonych na onkologii. Termin składania kartek walentynkowych do 10 lutego (poniedziałek). Dziecko może wykonać pracę z pomocą Rodzica.

Co trzeba zrobić?

1. Trzeba stworzyć kartkę walentynkową

2. Zastanowić się do kogo ma być adresowana (do dziewczynki, lub chłopca)

3. Napisać kilka słów wsparcia i życzenia zdrowia dla dziecka, który leczy się na chorobę nowotworową. Co warto napisać? Że wszystko będzie dobrze, że spełnią się marzenia, że będzie zdrowy/zdrowa. Kartka powinna być pozytywna, radosna, powinna dawać nadzieję.

4. Przynieść kartkę do sali Króla Mórz

Data dodania: 2020-01-30 14:34:05