Akcja -Kartka dla medyka

Drodzy Rodzice i Kochane Dzieci,
Morskie Przedszkole w Gdańsku bierze udział w ogólnopolskiej akcji - Kartka dla Medyka.

Wiemy w jakiej sytuacji obecnie się znajdujemy, ale też uzmysławiamy sobie jak szczególnie w tym okresie ciężka jest praca lekarzy, pielęgniarek i tych wszystkich którzy pracują w służbie zdrowia.

Kochani, to jest ten czas i moment na to, by przybliżyć Waszym pociechom pracę i obowiązki ludzi którzy pracują  w służbie zdrowia. Pokażmy im, jak okazywać szacunek innym oraz szacunek dla tych zawodów, a także przyczyńmy się do tego, jak dbać o zdrowie !

Jak wziąć udział w akcji ?
❤ Razem z rodziną stwórzcie piękną kartkę z dedykacją : Dla medyka.
❤ Zróbcie zdjęcie, skan samej kartki lub z dziećmi ( w tym przypadku trzeba załączyć zgodę na publikację zdjęcia), z misiem, psem, kotem itp.
❤ Do środy do godz.12:00  wysłać nam zdjęcie. W miarę możliwości wstawić na prywatne konta ( np. facebook, instagram, strona www.) z dopiskiem #kartkadlamedyka.

Pozdrawiamy serdecznie

Data dodania: 2020-03-30 12:49:14