Joanna Banasiak

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku pedagogika- filologia germańska oraz studiów magisterskich resocjalizacja. Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku oligofrenopedadogika.

Umiejętności nauczycielskie oraz terapeutyczne wzbogacam biorąc udział w różnorodnych szkoleniach, warsztatach i konferencjach takich jak : szkolenie z terapii ręki, szkolenie z komunikacji alternatywnej PECS , szkolenie „ Asystent/cień ucznia z autyzmem i  zespołem  Aspergera” , Diagnoza różnicowa – opóźniony rozwój mowy, a zaburzenia komunikacji i mowy na tle uszkodzeń neurologicznych, niepełnosprawności intelektualnej, spektrum autyzmu i zaburzeń słuchu” i  wiele innych.

Od 7 lat pracuje z dziećmi w tym z dziećmi ze spektrum autyzmu oraz zespołem Aspergera. Praca z dziećmi oraz rodzicami daje mi wiele satysfakcji. Codziennie jestem dumna z postępów każdego  dziecka które nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać .

Prywatnie uwielbiam spacery z psem nad morzem oraz książki o tematyce psychologicznej.

Data dodania: 2020-09-22 12:31:05
Data edycji: 2021-08-25 15:00:36